جشن میلیون

کاری هماهنگ و زیبا از پایه چهارم. هدف از برگزاری این جشن، ایجاد انگیزه برای تدریس درس میلیون بود. تدریس این مبحث، توسط خود دانش آموزان به صورت نمایش و شعر برگزار شد. تدریس با شعر و نمایش باعث تثبیت مفاهیم و یادگیری بیشتر دانش آموزان خواهد شد.

اردوی فرهنگی تفریحی پایه چهارم، سینما تک

دانش آموزان با تماشای فیلم بچه زرنگ در کنار دوستان و همکلاسی های خود، علاوه بر گذراندن ساعاتی مفرح، به نقد و بررسی فیلم پرداختند و به اهمیت اعتماد به نفس و توکل بر خدا و ائمه در کارها بیش از پیش پی بردند. قابل ذکر است در این اردوها دانش آموزان مفاهیمی چون نظم..

اردوی تفریحی پارک کوهستان، پایه چهارم

یک روز شاد، اردوی تفریحی پارک کوهستان، پایه چهارم دانش آموزان پایه چهارم در یک روز پاییزی، به دامان طبیعت رفتند و با دوستان خود روزی خاطره انگیز را رقم زدند. در این اردو بازی هایی هیجان انگیز مانند طناب بازی اجرا شد و در نهایت به دانش آموزان یادآوری شد که برد و باخت..

جشن قرآن

در آستانه شروع سال تحصیلی و به منظور پی بردن دانش آموزان به اهمیت احترام به قرآن کتاب آسمانی، در اولین شنبه مهر ماه، جشن قرآن برای پایه برگزار شد. از آن جا که دوران ابتدايی، بهترين زمان برای انس دانش‌آموزان با قرآن كريم است، برگزاری هرچه باشکوه تر اين مراسم، باعث ايجاد تصور شيرين..

برگزاری دعای توسل با حضور دانش آموزان پایه پنجم

در روز سه‌شنبه بیست و سوم آبان ماه در نمازخانه آموزشگاه بجای مراسم صبحگاه پایه‌ی پنجم، مراسم دعای پرفیض توسل با هدف آشنایی با دعای توسل به چهارده معصوم علیه‌السلام و واسطه قرار دادن آن‌ها به درگاه الهی با همت مدیریت و کادر مدرسه برگزار گردید. این مراسم با نوای گرم و مداحی رضا رضائیان..

صبحانه هماهنگ پایه چهارم

با توجه به خواص فراوان و اهمیت تخم مرغ، سازمان بهداشت جهانی، هفدهم مهرماه را روز جهانی تخم مرغ نـامیده است. بـه همین مناسبت، صـبحـانه ای هماهنگ در پايه چهارم برگزار گردید و از خانواده ها خواسته شد، مواد غذایی که حاوی تخم مرغ هستند را تزئین کنند تا این ماده مفید غذایی برای دانش‌آموزان..

محفل انس با قرآن

در روز پنجشنبه دوم آذرماه در نمازخانه آموزشگاه بجای مراسم صبحگاه پایه‌ی پنجم، مراسمی تحت عنوان محفل انس با قرآن با هدف آشنایی بیشتر و آموزش بهتر و انس گرفتن دانش آموزان با قرآن و کلام وحی با همت مدیریت و کادر مدرسه برگزار گردید. این مراسم با تلاوت گرم محسن سلیمیان مسئول واحد تربیتی..

آماده سازی فضای مدرسه به مناسبت ایام فاطمیه ۱۴۰۲

فضای داخلی مدرسه توسط معاونت تربیتی مدرسه به مناسبت شروع ایام فاطمیه سیاه پوش شد و در این راستا دکور ویژه ای به همین مناسبت در سالن هشتی مدرسه برپا شد .

دومین جلسه شورای دانش آموزی

برگزاری دومین جلسه شورای دانش آموزی در آذرماه این جلسه با دستور کار انتخاب رییس شورا با حضور تقی حلوانی سرپرست دبستان پسرانه واحد پاسداران و تمامی اعضاء برگزار گردید. در این جلسه بعد از رای گیری، آراء شمارش انجام شد و ریس و نایب ریس شورا مشخص گردید .